Hanım Köylü Son Bölüm izle Star Tv Canlı

Hanım Köylü Canlı izle Star Tv
Başrollerini, Yusuf Çim, Gülsim Ali, Mehmet Bağımsız, Ali İpin, Toygan Avanoğlu, Aylin Kabasakal, Uğur Demirpehlivan, Selim Erdoğan ve Ayten Uncuoğlu'nun paylaştığı, senaristliğini ise Baykut Badem ve Filiz Ekinci'nin, yapımcılığını Gold Film'in üstlendiği Hanım Köylü bir. kısım ve ayrıntılar haberimizde...

HANIM KÖYLÜ Dizisi NIHAI KıSıM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Saklı Köy olarak geçen kasabada Çekimlerinin Marmaris'in tabiat harikası bir köyünde başlayan dizinin yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan oturuyor.
 Bu köyde "Hanım Köylü" kaideleri işliyor!

Hanım Köylü Saklıköy, tabiatı, atmosferi ve bir sürü harika kızlarıyla tanınmış, cennet benzeri bir yerdir. Saklıköylüler bu güzelliklerinin, dışarıdan geliyor olacak vatandaşlar aracılığıyla bozulacağından daima korkarlar.
Köyün genç erkekleri ve  kızları dünyalar güzelidir. Köyden hiç bir kızı auta vermez Saklıköylüler, şayet köyün dışından biri o bölgeden bir kızla izdivaç etmek isterse kesinlikle 'Hanım Köylü' olup, orada hayatını sürdürmek zorundadır.
Sımateş gibi, samimi  bir aşk hikayesini ifade eden dizi; Ferit'in ve bir bir sürü bağrı yanık erkeğin 'Hanım Köylü' meydana gelmesinin neşeli, komik hikayesini ekrana getirecek.


0 yorum:

Yorum Gönder