Tatar Ramazan izle

Atv ekranlarında yep yeni bir dizi daha başlıyor.Eski tarihlerde Kadir İnanır tarafından baş rolü oynanan ve o döneme damgasını vurmuş olan film Tatar Ramazan dizi oluyor.Çok iddialı bir yapım olan Tatar Ramazan Dizisi fragmanları Atv'de yayınlanmaya başlandı.
Tatar Ramazan Dizisi başrol oyuncusu ünlü oyuncu Bülent İnal olarak belirlendi.Bülent İnal'ın sevdiği kadını ise Almanya'da yaşayan genç oyuncu Türkan Yılmaz canlandıracak.

Tatar Ramazan'da bir çok ünlü oyuncu da kadroda yer alıyor.Çekimler için dev bir alana kurulan mekanlarda kovuşlar ve idare binası gibi alanlar yer alıyor.Son zamanlarda çekilen en önemli dizilerden olacak olan Tarar Ramazan bozuk düzene karşı tek başına mücadele veren bir kahramanı konusu olarak ele alıyor.

Tatar Ramazan izleyicileri filmde Kadir İnanır'ın yerinde bu defa Bülent İnal'ın oyunculuğunu karşılaştırıp değerlendirecekler.Bülent İnal'da bir çok başarılı diziye imzasını atmış ve kendini kanıtlamış başarılı oyuncularımızdan birisi.

Tarar Ramazan Fragman videolarını sitemizden izleyebilir oyuncuları ve dizi hakkındaki en sıcak haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder