ATV'nin Yeni Dizisi SON'dan Çok Konuşulan Fragman - Video İzle


ATV’nin yeni iddialı dizisi “Son”un dün akşamdan itibaren dönmeye başlayan fragmanı, izleyiciyi şok etti.

Ekranda beliren "son dakika haberi" formatıyla, A Haber spikeri Gülay Özdem buz gibi bir ses tonu ve "tuhaf" yorumla bir uçak düşme haberini okudu.

"Gerçek mi, kurgu mu" diye izleyicide bir anlık şüphe yaratmayı başaran tanıtım filmi şimdiden "Son" dizisi hakkında büyük merak uyandırdı.

Etkili bir tanıtım yöntemiyle amacına ulaşan yeni dizinin fragmanı bir “son dakika haberi” formatında hazırlandı.

Son dakika haberini de A Haber’in başarılı spikeri Gülay Özdem sundu.

Fragmanın ekrandaki izleyiciyi şoka sokmasının nedeni ise “son dakika"nın bir uçak düşme haberi olması.

“Karaorman bölgesinden düşen uçak… 128 yolcudan kurtulan yok” altyazısı spiker Gülay Özdem'in, buz gibi bir haber sunumuyla ekrana geliyor.

Dizinin fragmanı sosyal paylaşım ortamlarında da konu oldu. İlk başta ciddi bir haber olarak algılayıp şoka girdiğini söyleyenlerin ağırlığı dikkat çekiciydi.

Atv ekranlarında çok yakında yayınlanacak dizi, 25 bölümden oluşacak ve 25. Bölümün son cümlesi dahi belli. Ancak oyuncular bir sonraki bölümü bilmiyor, oynadıkları rolü derinlemesine tanıyorlar fakat rollerinin finale etkisi bir muamma. Sürpriz bir şekilde ortaya çıkacak şaşırtıcı bir gerçekle karşılaşılacak.

Başrollerini Nehir Erdoğan, Yiğit Özşener, Engin Altan Düzyatan, Erkan Can, Berrak Tüzünataç’ın paylaşacağı dizinin senaryosunu Berkun Oya, yönetmenliğini ise Uluç Bayraktar yapıyor.

Yarım Hakikat En Büyük Yalandır


0 yorum:

Yorum Gönder